REGULAMIN GMINNEGO KONKURSU

„Myślenice – monografia miasta”

„Czarna niedziela i jej wpływ na burmistrza  Jana Krzyszkowskiego”

REGULAMIN IX GMINNEGO KONKURSU

W 2020 roku minęło80 lat od tragicznych wydarzeń,  jakie miały miejsce w Myślenicach. Wywołane one były aresztowaniami określonej grupy ludzi, którą wywieziono do więzień krakowskich, a następnie skazano na śmierć. Wśród rozstrzelonych zakładników był przyjaciel i pracownik burmistrza Jana Krzyszkowskiego.

Małopolska Tarcza Antykryzysowa Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych

W ramach Programu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych” w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Gmina Myślenice zakupiła laptopy dla uczniów. Dwa z nich trafiły do naszej szkoły. Sprzęt został udostępniony uczniom.

malopolska

Umowa do projektu   /   Klauzula RODO

„JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ” 2021

Logo Maopolska V RGBNasza szkoła po raz kolejny bierze udział w projekcie realizowanym przez Gminę Myślenice przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego pod nazwą „Jeżdżę z głową”. Projekt ten przeznaczony jest dla 20 uczniów z klas I - VII i ma na celu m. in. nabycie umiejętności poprawnej techniki jazdy na nartach, bezpiecznego korzystania z tras i stoków narciarskich w cyklu 16 godzin szkolenia. Zajęcia odbywają się na stoku narciarskim w Myślenicach zlokalizowanym na Górze Chełm w malowniczej części miasta - Zarabie. W ramach projektu organizator zapewnia sprzęt narciarski, wykwalifikowanych instruktorów nauki jazdy na nartach, karnet na wyciąg narciarski oraz przejazd i opiekę podczas transportu na stok. Wkład własny rodziców (100 zł). Zajęcia pozalekcyjne odbywają się w terminie od 15 lutego do 28 lutego wg ustalonego harmonogramu.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Plakat "Jeżdżę z głową 2021"