Z TORTEM NA URODZINY JANA PAWŁA II

100. ROCZNICA URODZIN KAROLA WOJTYŁY.
Z tej okazji uczniowie naszej szkoły postanowili oddać hołd swojemu Patronowi poprzez
wykonanie okolicznościowych tortów. Nasi uczniowie bardzo zaangażowali się w to dzieło i
wykazali się kreatywnością. Pokazali swoje talenty plastyczne oraz kulinarne. Dali wyraz
słowom papieża: “Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali.”
Janie Pawle II, dziękujemy za wszystko i polecamy się Twojemu wstawiennictwu.

Obejrzyj galerię urodzinowych tortów:

Boiska przy naszej szkole otwarte...

Od 19 maja boiska przy Szkole Podstawowej nr 3 są otwarte dla ćwiczących. Ogólnodostępne zajęcia na boisku ORLIK odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. od 15.00 – 16.45 oraz od 17.00 – 18.45. Na obiektach sportowych dyżurują nauczyciele, a przebywanie na nich określa regulamin,

boisko1

100-lecie urodzin św. Jana Pawła II

jp2"...urodziłem się w roku 1920, w maju, w tym czasie, kiedy bolszewicy szli na Warszawę..."

18 maja, w stulecie urodzin papieża św. Jana Pawła II, 15 lat po jego śmierci, pamięć o nim pozostaje żywa. Wszyscy wspominamy jego wyjątkowe słowa oraz miłość, jaką otaczał swoich wiernych. Zapraszamy do obejrzenia filmu biograficznego, który pokazuje najważniejsze fakty i wydarzenia w życiu Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Przypominamy sylwetkę tego niezwykłego człowieka.

Film biograficzny

Muzyczny hołd, hymn z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły - Jana Pawła II. - "Nie zastąpi Ciebie nikt"