GODZINY PRACY BIBLIOTEKI

codziennie od 7 30 – 15

zb9

KĄCIK CZYTELNICZY

Otwarcie nowego kącika czytelniczego dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

zb1 zb3 zb4 zb11

Narodowy program rozwoju czytelnictwa - czytaj więcej...

CZYTANIEDaj książce drugie życie – podaruj książkę do biblioteki!
Przed nami długie jesienne i zimowe wieczory, to nie tylko dobry czas na chwilę relaksu z lekturą ale też na małe porządki.
Gdy znajdziesz w ich trakcie jakąś niepotrzebną już Tobie książeczkę i nie masz co z nią zrobić, przynieś ją do szkolnej biblioteki.
Zyska ona drugie życie i sprawi komuś kto ją przeczyta radość a Ty zyskasz miejsce na półce na nową lekturę.
Podarować bibliotece możesz także gry planszowe z których już nie korzystasz.
W czytelni zostanie umieszczony plastikowy pojemnik, do którego będzie można oddawać książki i planszówki.

Dziękujemy za włączenie się do akcji i pomoc w rozbudowie księgozbioru szkolnej biblioteki.

Konkurs biblioteczny rozstrzygnięty.

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w październiku odbyła się VII edycja konkursu: Zgadnij, Kim jestem? Jego głównym celem była promocja czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły. Dla laureatów przewidziane są nagrody.
Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.

KLASY 3-4
Okraj Patryk - 4d
Smok Bartek - 4a
Łyduch Bartek - 4b
Baran Aleksandra - 4b
Bobowska Kasia - 4b
Łyduch Aleksandra  - 4 c

KLASY 5-6
Bobowska Barbara - 5c
Kusiak Zofia - 6b

KLASY 7-8
Więckowska Kamila - 8e
Szuba Antonina - 8e
Papiernik Ania  - 8e
Bonior Julia - 8e
Święch Gabrysia - 8e
Dąbrowska Zuzia - 7b

W miesiącu październiku biblioteka szkolna zorganizowała  konkurs plastyczny dla klas 1-2 "Moja ulubiona postać z baśni lub legend".
Wyróżnieni uczniowie: Muniak Wojtek 1a,Olejarz Kacper 2c, Mykietyn Jakub 1c, Urbańska Nadia 1b,Dąbrowska Iga 2a, Szczepaniak Kacper1b, Starowicz Piotr 2a, Zawada Franciszka1a, Jamka - Ambroży Antoni1b, Rolka Amelia 1a, Guzik Tymon 1c, Serour Hanna 2a.