Zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2022-2023

Szanowni Państwo!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach uprzejmie zawiadamia,

że w dniach od 1 do 11 marca 2022 r. w godz. 700 – 1600   w kancelarii szkoły należy dokonać zgłoszenia dziecka rocznik 2015 do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023.

• Dzieci zamieszkałe w obwodzie przyjmowane są na podstawie karty zgłoszenia rodziców (zał. Nr 1)
  • Dzieci zamieszkałe poza obwodem mogą być przyjęte do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli szkoła będzie dysponowała wolnymi miejscami. Rodzice składają wniosek (zał. Nr 2) o przyjęcie do pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Druki  (zał. 1 i zał. 2) dostępne  są również w sekretariacie szkoły (prosimy  o wydruk dwóch stron na jednej kartce A4).

Orzeczenie lekarckie do klasy sportowej - do pobrania tutaj.

Zapraszamy rodziców zapisanych dzieci do klasy pierwszej na zebranie organizacyjne w czwartek 9 czerwca 2022r. o godz. 18:00.

nabor3

NABÓR DO ODDZIAŁÓW SPORTOWYCH

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II na ul. Pardyaka 26 w Myślenicach
ogłasza nabór do I i IV klasy oddziału sportowego na rok szkolny 2022/23