sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

GRONO PEDAGOGICZNE

1.      

Pawłowska

Katarzyna

 p.o. dyrektora szkoły

2.      

Jaśkowiec

Andrzej

p.o. z-ca dyrektora szkoły, religia, przyroda

3.      

Skałka

Lucyna

 z-ca dyrektora szkoły, j. polski, historia

4.      

Bałucka

Dorota

 muzyka

5.      

Biela

Magdalena

 świetlica

8.      

Chajdaś

Marta

 nauczanie I -III

9.      

Ciaputa

Edyta

 matematyka

10.   

Cichoń

Michał

 przyroda, geografia, wf

11.   

Cybura

Ewa

 nauczanie I -III

12.   

Dudzik

Antoni

 wf

13.   

Dziatkowiec

Magdalena

kształcenie specjalne

14.   

Garbień

Anna

 j. polski, historia

   

16.   

Górka

Magdalena

świetlica

17.   

Guzik

Paulina

 j. polski

19.   

Hrabia-Aleksandrowicz

Beata

 j. polski, historia

20.   

Hyży

Elżbieta

 przyroda

22.   

Jarzębiak

Elżbieta

 biblioteka

23.   

Jasek

Bożena

 biblioteka

24.   

Jędrzejowska

Grażyna

pedagog szkolny , wdż

25.   

 Podmokły  Paweł

 historia

26.   

Kraus

Jolanta

  kształcenie specjalne

   
   

29.   

Kurowski

Grzegorz

 wf, informatyka

       

32.   

Lijewska-Karp

Lidia

 j. polski, wdż

33.   

Lijewska-Wyroba

Monika

 historia, j. angielski

   

35.   

Łatka

Katarzyna

 świetlica, kształcenie specjalne

36.   

Malina

Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

37.   

Marcowska

Elżbieta

 j. polski, historia, wdż

38.   

Mikołajczyk

Janusz

 informat., matemat., muz zk

39.   

Moskal

Jerzy

 wf

40.   

Mul

Iryna

 j. angielski

41.   

Niżnik

Aneta

kształcenie specjalne, muzyka

42.

Komperda Izabela matematyka

43.   

Ostrowski

Kamil

 wf

44.   

Pacek

Justyna

kształcenie specjalne

45.   

Papiernik

Barbara

 biologia, chemia

46.   

Pardyak

Agnieszka

 j. angielski

47.   

Pawłowska

Katarzyna

 j. polski, historia, wdż

48.   

Piotrowska

Zofia

 plastyka, sztuka

49.   

Płoszczyca

Izabela

  nauczanie I -III

50.   

Podmokły

Bogusław

 technika, informatyka, zk

52.   

Ochender - Lebiest

Anna

 fizyka

53.   

Sala

Bernadetta

 matematyka

54.   

Sikora

Teresa

 wf

56.   

Skałka

Lucyna

 j. polski, historia

57.   

Skiba

Sylwia

 wf

58.   

Stańczak

Krzysztof

j. angielski

61.   

Syrek

Jacek

wf

62.   

Szczygieł-Jania

Barbara

 nauczanie I-III

   

64.   

Szuba-Gaweł

Beata

 biologia, chemia,
kształcenie specjalne

65.   

Szuba

Joanna

 nauczanie I-III

66.   

Szymska

Magdalena

  nauczanie I -III

68.   

Śliwa-Pniaczek

Elżbieta

 religia, wdż

69.   

Święch

Elżbieta

 religia,

70.   

Święch

Renata

 nauczanie I-III

71.   

Łazoryk

Ewa

 j. angielski

73.   

Wiechniak

Mateusz

 wf

74.   

Wilk

Marta

  nauczanie I -III

75.   

 Szumiec

Monika

 psycholog

76.   

Zięba

Danuta

 j. niemiecki,

77.   

Żarska

Małgorzata

 świetlica