sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

GRONO PEDAGOGICZNE

1.      

Mikołajczyk

Maria

 dyrektor szkoły, wf

2.      

Wilkołek

Katarzyna

 z-ca dyrektora szkoły, kształcenie specjalne, przyroda

3.      

Święch

Krzysztof

 z-ca dyrektora szkoły, wf

4.      

Bałucka

Dorota

 muzyka

5.      

Biela

Magdalena

 świetlica

8.      

Chajdaś

Marta

 nauczanie I -III

9.      

Ciaputa

Edyta

 matematyka

10.   

Cichoń

Michał

 przyroda, geografia, wf

11.   

Cybura

Ewa

 nauczanie I -III

12.   

Dudzik

Antoni

 wf

13.   

Dziatkowiec

Magdalena

kształcenie specjalne

14.   

Garbień

Anna

 j. polski, historia

   

16.   

Górka

Magdalena

świetlica

17.   

Guzik

Paulina

 j. polski

19.   

Hrabia-Aleksandrowicz

Beata

 j. polski, historia

20.   

Hyży

Elżbieta

 przyroda

22.   

Jarzębiak

Elżbieta

 biblioteka

23.   

Jasek

Bożena

 biblioteka

24.   

Jędrzejowska

Grażyna

pedagog szkolny , wdż

25.   

 Podmokły  Paweł

 historia

26.   

Kraus

Jolanta

  kształcenie specjalne

   

28.   

 Śmietana Robert

 religia

29.   

Kurowski

Grzegorz

 wf, informatyka

30.   

Kutrzeba

Wiesława

 matematyka

32.   

Lijewska-Karp

Lidia

 j. polski, wdż

33.   

Lijewska-Wyroba

Monika

 historia, j. angielski

34.   

Limanowska

Elżbieta

 wf

35.   

Łatka

Katarzyna

 świetlica, kształcenie specjalne

36.   

Malina

Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

37.   

Marcowska

Elżbieta

 j. polski, historia, wdż

38.   

Mikołajczyk

Janusz

 informat., matemat., muz zk

39.   

Moskal

Jerzy

 wf

40.   

Mul

Iryna

 j. angielski

41.   

Niżnik

Aneta

kształcenie specjalne, muzyka

42.

Komperda Izabela matematyka

43.   

Ostrowski

Kamil

 wf

44.   

Pacek

Justyna

kształcenie specjalne

45.   

Papiernik

Barbara

 biologia, chemia

46.   

Pardyak

Agnieszka

 j. angielski

47.   

Pawłowska

Katarzyna

 j. polski, historia, wdż

48.   

Piotrowska

Zofia

 plastyka, sztuka

49.   

Płoszczyca

Izabela

  nauczanie I -III

50.   

Podmokły

Bogusław

 technika, informatyka, zk

52.   

Ryś

Rafał

 fizyka, matematyka

53.   

Sala

Bernadetta

 matematyka

54.   

Sikora

Teresa

 wf

56.   

Skałka

Lucyna

 j. polski, historia

57.   

Skiba

Sylwia

 wf

58.   

Stańczak

Krzysztof

j. angielski

61.   

Syrek

Jacek

wf

62.   

Szczygieł-Jania

Barbara

 nauczanie I-III

63.   

Szpakiewicz

Jan

 technika, zk

64.   

Szuba-Gaweł

Beata

 biologia, chemia,
kształcenie specjalne

65.   

Szuba

Joanna

 nauczanie I-III

66.   

Szymska

Magdalena

  nauczanie I -III

68.   

Śliwa-Pniaczek

Elżbieta

 religia, wdż

69.   

Święch

Elżbieta

 religia,

70.   

Święch

Renata

 nauczanie I-III

71.   

Łazoryk

Ewa

 j. angielski

73.   

Wiechniak

Mateusz

 wf

74.   

Wilk

Marta

  nauczanie I -III

75.   

 Szumiec

Monika

 psycholog

76.   

Zięba

Danuta

 j. niemiecki,

77.   

Żarska

Małgorzata

 świetlica

 

KLASA

WYCHOWAWCY

      1a  
      1b  

1c

 

2a

Magdalena Szymska

2b

Izabela Płoszczyca

2c

Małgorzata Malina

3a

Ewa Cybura 

3b

 

3c

 

4a

Irina Mul

4b

Izabela Komperda

4c

Anna Garbień

5a

Lidia Lijewska - Karp

5b

Beata Hrabia-Aleksandrowicz

5c

Lucyna Skałka

6a

Katarzyna Pawłowska

6b

Danuta Zięba

6c

Rafał Ryś

6d

Barbara Papiernik

6e

Krzysztof Stańczak

7a

Agnieszka Pardyak

7b

Teresa Sikora 

 7c 

Monika Lijewska-Wyroba

7d

Edyta Ciaputa

7e

Krzysztof Stańczak

8a

Elżbieta Marcowska

8b

Elżbieta Hyży

8c

Aneta Niżnik








Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok