sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

Godziny dostępności nauczycieli

 

NAUCZYCIEL

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

MIEJSCE

Bałucka Dorota

wtorek

13.30-14.30

 

Biela Magdalena

wtorek

14:20 – 15:20

świetlica

Chajdaś Marta 

piątek

7:00 – 8:00

s. 21

Ciaputa Edyta

środa

14:35 – 15:35

s.32

Cichoń Michał 

środa

16:30 – 17:30

s. 5

Cybura Ewa 

wtorek

14.00 – 15.00

s. 30

Dudzik Antoni

poniedziałek

17:00 – 18:00

pok. naucz. „Orlik”

Dziatkowiec Magdalena

----------------------

   

Garbień Anna 

czwartek

14:30 – 15:30

s.8

Gibała Beata 

poniedziałek

13:15 – 13:45

15:20 – 15:50

s. 36

Górka Magdalena

--------------------

   

Guzik Paulina 

czwartek

12:40 – 13:40

s. 37

Hrabia-Aleksandrowicz Beata 

poniedziałek

14:30 – 15:30

s.14

Hyży Elżbieta

środa

12:20 – 13:20

s. 14

Jarzębiak Elżbieta

--------------------

   

Jarzębiak Monika

wtorek

piątek

15:00 – 15:30

15:00 – 15:30

świetlica

Jasek Bożena

środa

7:00 – 8:00

biblioteka

Jaśkowiec Andrzej

środa

14:00 – 15:00

gabinet wicedyrektora

Jędrzejowska Grażyna

wtorek

10.00 – 10.30

14:30 – 15:00

gabinet pedagoga

Komperda Izabella

wtorek

7:00 – 8:00

s.12

Kraus Jolanta 

wtorek

7:00 – 8:00

s. 15

Kurowski Grzegorz

piątek

18:00 -19:00

pokój naucz.

Lijewska-Karp Lidia 

poniedziałek

14:30 – 15:30

s. 11

Lijewska-Wyroba Monika 

wtorek

12:20 – 13.20

pok. naucz. II piętro

Luberda Beata

wtorek

11:20 – 12:20

pokój naucz. wf

Łatka Katarzyna 

wtorek

czwartek

12:50 – 13:20

s.20

Łazoryk Ewa

poniedziałek

14.30 – 15.30

s. 9

Malina Małgorzata 

środa

7:00 – 8:00

s. 29

Marcowska Elżbieta 

poniedziałek

7:00 - 8:00

s.10

Mikołajczyk Janusz

wtorek

13:30 – 14:30

s. 23

Moskal Jerzy

Środa

7:00 – 8:00

pokój naucz. wf

Mul Iryna 

poniedziałek czwartek

14.30 – 15.30

s. 32

Niżnik Aneta 

poniedziałek

13:45 – 14:45

s. 5

Ochender-Lebiest Anna

poniedziałek

7:00 – 8:00

s. 35

Oliwa Dominika

środa

7:00 – 8:00

świetlica

Ostrowski Kami

wtorek i środa

13:15 – 13:45

pok. naucz. wf

Pacek Justyna

poniedziałek

7:45 – 8:45

pok naucz. I piętro

Pawłowska Katarzyna

poniedziałek

14.00 – 15.00

gabinet dyrektora

Papiernik Barbara

czwartek

14:30 – 15: 30

s.36

Pardyak Agnieszka 

wtorek

13:45 – 14:45

pok. naucz. parter

Piotrowska Zofia

wtorek

13:30 – 14:30

s.3

Płoszczyca Izabela

poniedziałek

7.00 – 8.00

s. 31

Podmokły Bogusław 

piątek

15:30 – 16:30

s. 23

Podmokły Paweł

środa

14:00 – 15:00

s. 23

Przała Joanna 

czwartek

7:00 – 8:00

s. 18

Sala Bernadetta

wtorek

14:30 – 15:30

s. 13

Sikora Teresa 

piątek

14:00 – 15.00

Pokój nauczycielski wf

Skiba Sylwia

------------------------

   

Skałka Lucyna

środa

14.30 - 15:30

Gabinet wicedyrektora

Skuza Renata

     

Stańczak Krzysztof

wtorek

14:30 – 15:30

s.14

Suder Dawid

środa

13:00 – 14:00

pok. naucz. wf

Synowiec Anna

Poniedziałek

wtorek

16:00 – 16:30

16:00 – 16:30

świetlica

Syrek Jacek

wtorek

17:00 – 18:00

pok. naucz. „Orlik”

Szczepaniak Katarzyna 

poniedziałek

piątek

14:00 – 14:30

13:30 – 14:00

s.25

Szczygieł-Jania Barbara 

środa

7:00 – 8:00

s. 22

Szuba Joanna 

poniedziałek

środa

15:20 – 15:50

7:30 – 8:00

s. 24

Szumiec Monika

środa

7:00 – 8:00

gabinet psychologa

Szymska Magdalena

-----------------------

   

Śliwa-Pniaczek Elżbieta

wtorek

14:30 – 15:30

s. 16

Święch Elżbieta

piątek

13:25 – 14:25

s. 7

Wiechniak Mateusz

czwartek

13:45 – 14:45

pok. naucz. wf

Wilk Marta

----------------------

   

Wilkołek Katarzyna

-----------------------

   

Wójcik-Jackowska Elżbieta

     

Zięba Danuta 

piątek

7:00 – 8:00

s. 9

Żarska Małgorzata 

poniedziałek

środa

14:30 – 15:00

14:30 - 15:00

pok. naucz. parter