sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

XXI POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

I miejsce (ex aequo):

Zofia Leńczowska - Szkoła Podstawowa w Bęczarce, Kornelia Burtan - Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach.

 

II miejsce (ex aequo)

Anna Baran - Szkoła Podstawowa w Zawadzie, Alicja Mardaus - Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach, Magdalena Drożdż - Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach, Milena Kopta- Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach.

 

III miejsce (ex aequo)

Jagoda Święch - Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach, Karolina Płoskonka - Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach, Maja Orszulak - Szkoła Podstawowa w Pcimiu, Martyna Żelazny - Szkoła Podstawowa w Pcimiu.

 Wyróżnienie:

Weronika Guśpiel - Szkoła Podstawowa w Pcimiu, Dawid Leńczowski- Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach, Filip Kucała - Szkoła Podstawowa w Lipniku, Karina Tytarchuk - Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach.

 

Wirtuozom pięknego czytania oraz nauczycielom, którzy ich przygotowali, serdecznie gratulujemy.

Lidia Lijewska-Karp, Paulina Guzik