GŁOSOWANIE - ZACHĘCAMY

Jeśli wygramy, zmodernizujemy przejście przy ulicy Słowackiego z ulicą Piłsudskiego, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta.

Jest to miejsce szczególnie niebezpieczne, z uwagi na duże natężenie ruchu pieszego oraz kołowego. W obrębie skrzyżowania znajdują się przystanki komunikacji zbiorowej, z których w dużym stopniu korzysta młodzież szkolna oraz studenci.  Przejście dla pieszych znajduje się na drodze stanowiącej dojście do przedszkola samorządowego nr 8, szkoły podstawowej nr 2, zespołu szkół ogólnokształcących, zespołu szkół techniczno-ekonomicznych, sądu rejonowego, komendy policji, szpitala powiatowego, biblioteki miejskiej oraz Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Głosować na Myślenice mogą wszyscy bez względu na to, gdzie mieszkają, wystarczy wejść na stronę konkursu

www.inteligentneprzejscie.pl

i postąpić zgodnie z instrukcją.

Z jednego numeru telefonu może zostać oddany jeden głos.

Głosowanie jest bezpłatne.

Duże i małe miasta mają równe szanse na wygraną, bo organizatorzy przypisują głosom na każde miasto odpowiednią wagę, proporcjonalne do liczby jego mieszkańców.

Zachęcamy Państwa do głosowania i rozesłania informacji do znajomych!