SZKOŁA NA NARTY

W ramach projektu Gminy Myślenice "Szkoła na narty", w którym wezmą również udział uczniowie SP3, dzieci ze szkół podstawowych mogą skorzystać z dofinansowania z miejskiego budżetu do nauki jazdy na nartach w czasie ferii zimowych. Zapisy były prowadzone przez wszystkie gminne szkoły podstawowe, a po zakończeniu rekrutacji w projekcie weźmie udział około 140 uczniów z 14 szkół podstawowych w Gminie Myślenice, w tym także i my. Uczestnicy projektu, siedem razy korzystając z wyjazdu na narty, otrzymają pełny sprzęt narciarski do udziału w zajęciach, które każdorazowo trwać będą po dwie godziny. Rodzice pokrywają koszt dziecka w wysokości 500 zł, natomiast Gmina Myślenice dofinansuje udział uczniów w projekcie łączną kwotą blisko 90 tysięcy zł.