CASTING DLA MŁODZIEŻY

Ogłoszenie o castingu do Myślenickiego Teatru Musicalowego

Poszukujemy pasjonatów muzyki, tańca i teatru, osób na codzień związanych ze sztuką: wokalistów, aktorów i tancerzy między 13 a 29 rokiem życia. Jeśli jesteś w trakcie pobierania nauk w szkole muzycznej bądź aktorskiej lub na codzień trenujesz w szkole tańca, MTM będzie miejscem dla Ciebie. Szukamy pasjonatów musicali, nie musisz być zawodowcem, my pomożemy rozwinąć Ci skrzydła.

Chcemy stworzyć platformę, która pozwoli ci zrealizować marzenia o występach na scenie. Wybrane osoby zaprosimy do rocznego projektu spektaklowego - to około 300 godzin prób tańca, gry aktorskiej oraz wokalnych. Projekt dla uczestników jest całkowicie nieodpłatny. Sylwetki reżyserów, choreografów oraz muzyków, którzy będą z nami współtworzyć spektakle poznacie właśnie w dniu 20-go grudnia - jedno jest pewne, poziom będzie zawodowy!

Daty castingów: 20.12-22.12.2022

Szczegóły na stronie www.StowarzyszenieDamyRade.pl/MTM