NAGRODY BURMISTRZA DLA UZDOLNIONYCH ROZDANE

Z rąk pana burmistrza Jarosława Szlachetki nagrody odebrali: Aleksandra Kołodziejczyk, Małgorzata Mordarska, Martyna Latoń, Krzysztof Stalmach, Zofia Kusiak, Ignacy Janosz, Karol Pilarczyk, Grzegorz Stoch, Izabela Bicz, Julia Paszkot, Julia Martyka, Piotr Molus, Anna Pawlikowska, Maria Wojtan, Tomasz Kasprzycki, Antonina Szuba, Anna Papiernik, Jakub Bednarczyk, Antoni Róg, Julia Bonior, Bartosz Gielas, Anna Sztabkowska, Gabriela Święch. Uczniowie otrzymali tytuł laureata lub finalisty w następujących konkursach: Małopolski Konkurs J. Polskiego, Małopolski Konkurs Chemiczny, Konkurs Tematyczny „A jeśli ktoś nasz polski dom zapali”… - dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2021/2022. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom, ich rodzicom i opiekunom. Życzymy dalszych sukcesów.

Fotorelacja: