BEZPŁATNE WARSZTATY "KODUJ Z GIGANTAMI"

Giganci Programowania zapraszają na bezpłatną naukę programowania!

Wystartowały zapisy na „Koduj z Gigantami” - bezpłatne warsztaty z programowania dla uczniów szkół podstawowych i średnich, organizowane w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. Motywem przewodnim warsztatów będzie cyberbezpieczeństwo. Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w placówce Giganci Programowania w Myślenicach przy ul. Jana Sobieskiego 2a oraz online, w technologii wirtualnych klas.

Dla uczniów z Myślenic i sąsiednich miejscowości Giganci Programowania przygotowali:
klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition,
klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor,
klasy 7-8: wstęp do programowania w C# i Python,
szkoła średnia: wstęp do programowania w C# i Python.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów w wieku 7-19 lat, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął Pan Jarosław Szlachetka, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.
Termin warsztatów to sobota i niedziela, 10-11 września.

Zapraszamy do zapisów na stronie: