Kategoria Żaczek:
Uczniowie klas II maksymalnie mogli uzyskać 105 punktów.
Tytuł laureata uzyskiwały osoby z co najmniej 100,00 punktami, wynik bardzo dobry od 89,00 punktów, a wyróżnienie od 68 punktów .
Wyróżnienie uzyskali:
· Jakub Rorat
· Tymon Zawierucha
· Julian Zieliński
· Nela Żaba
Kategoria Maluch:
Uczniowie klas III i IV maksymalnie mogli uzyskać 120 punktów.
Tytuł laureata klas III uzyskiwali uczniowie, którzy otrzymali co najmniej 117,00 punktów, wynik bardzo dobry od 109,00 punktów, a wyróżnienie od 80,00 punktów.
Wyróżnienie uzyskali:
· Dariusz Mleczek
· Amelia Walczak
· Antoni Szuba
· Monika Batko
· Patrycja Firek
Tytuł laureata klas IV uzyskiwały osoby z co najmniej 118,00 punktami, wynik bardzo dobry od 115 punktów, a wyróżnienie od 95 punktów .
Wyróżnienie uzyskali:
· Jędrzej Janosz
· Patryk Okraj
Kategoria Beniamin:
Uczniowie klas V i VI maksymalnie mogli uzyskać 150 punktów.
Tytuł laureata klas V uzyskiwali uczniowie, którzy otrzymali co najmniej 141,00 punktów, wynik bardzo dobry od 119,00 punktów, a wyróżnienie od 83,00 punktów.
Wyróżnienie uzyskali:
· Wiktoria Skolarus
· Zuzanna Kasprzycka
Tytuł laureata klas VI uzyskiwali uczniowie, którzy otrzymali co najmniej 144,00 punkty, wynik bardzo dobry od 133,00 punktów, a wyróżnienie od 98,00 punktów.
Wyróżnienie uzyskali:
· Zofia Kusiak
· Magdalena Święch
· Ignacy Janosz
Kategoria Kadet:
Uczniowie klas VII i VIII maksymalnie mogli uzyskać 150 punktów.
Tytuł laureata klas VII uzyskiwali uczniowie, którzy otrzymali co najmniej 139,00 punktów, wynik bardzo dobry od 114,00 punktów, a wyróżnienie od 83,00 punktów :
Wyróżnienie uzyskali:
· Szymon Meus
· Szymon Proszek
Tytuł laureata klas VIII uzyskiwali uczniowie, którzy otrzymali co najmniej 146,00 punktów, wynik bardzo dobry od 129,00 punktów, a wyróżnienie od 96,00 punktów.
Wyróżnienie uzyskali:
· Krzysztof Stalmach,
· Gabriela Święch.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Na pytania zawsze postarają się odpowiedzieć koordynatorzy konkursu Magdalena Szymska i Bernadetta Sala.