sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

Regionalny Konkurs Plastyczny

24 czerwca, w ostatnim dniu roku szkolnego, w Sułkowickim Ośrodku Kultury nagrodzono 

 laureatów XVII Regionalnego Konkursu Plastycznego Zwierciadło pt. Świat w Twoich Oczach. 

 Między nimi była Luiza Grzywacz z klasy 7b naszej Szkoły. Serdecznie gratulujemy! 

Więcej informacji, zdjęcia z uroczystości i niektóre prace konkursowe na stronach SOK' u

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.