sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

PIĄTEK 24 CZERWCA 2022

W PIĄTEK - 24 czerwca 2022

godz. 8.00 - Msza św. w kościele św. Brata Alberta na Osiedlu 1000-lecia

ok 9.00 - klasy 1-3 spotkanie z wychowawcami w salach

              klasy 4-8 akademia na hali sportowej, pożegnaie klas 8, po niej spotkanie z wychowawcami w salach

W CZWARTEK

- lekcje wg podziału godzin

- o godz. 9.00 na hali wręczenie nagród w konkursach

  

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.