WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE MIEJSKO-GMINNYM

Dnia 9 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom  XXVI Miejsko – Gminnego Konkursu Ortograficznego i Matematycznego dla uczniów klas III szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice. Konkursy te zorganizowane były pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice przy współpracy z MCDN ODN w Krakowie.

Laureatom nagrody wręczył Zastępca Burmistrza MiG Myślenice Mateusz Suder, a pamiątkowe dyplomy z-ca dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach Katarzyna Wilkołek.

W Konkursie Ortograficznym nagrody otrzymali: Elżbieta Jawor (SP4 Myślenice), Anna Sumera (SP Jawornik), Przemysław Jania (SP Jawornik), Maja Wojciechowska (SP Krzyszkowice), Nikodem Zabłocki (SP Zasań), Maja Tylek (SP Bęczarka), Amelia Walczak (SP3 Myślenice), Jagoda Firek (SP Zasań), Antoni Łętocha (SP 3 Myślenice), Franciszek Norek (SP Krzyszkowice)

W Konkursie Matematycznym nagrody otrzymali: (Nikodem Zabłocki SP Zasań), Tomasz Marek (SP Głogoczów), Zuzanna Woźniczka (SP Bęczarka), Radosław Pulchny (SP3 Myślenice), Dawid Knapik (SP Jawornik), Maja Wojciechowska (SP Krzyszkowice), Karolina Czystowski (SP Jawornik), Antoni Szuba (SP3 Myślenice), Franciszek Norek (SP Krzyszkowice), Blanka Kamyczura (SP Poręba)

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na przyszłoroczną edycję konkursu.