sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

FINAŁ XIX POWIATOWEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA

Jury złożone było z nauczycieli opiekunów: M. Brytan-Ciepielak, J. Cienkosz, K. Hołuj, A. Kluski, K. Kocan, D. Kocznur, G. Makuły, M. Miętki, B. Pająk, B. Pawlak, A. Rokosz. Przyznano 13 nagród, ufundowanych przez Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta i Gminy Myślenice oraz SP3. Przypominamy, że bycie laureatem w tym konkursie (1-3 miejsce) upoważnia do uzyskania punktów w  rekrutacji do szkół średnich. Oto zwycięzcy:

MIEJSCE I (ex aequo):

Noemi Rymarczyk – Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach

Dominik Dróżdż – Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach

Zofia Mizera - Szkoła Podstawowa w Polance

            MIEJSCE II (ex aequo):

Lena Rachwał - Szkoła Podstawowa nr 4 w Myślenicach

Oliwia Urbanik - Szkoła Podstawowa w Wiśniowej

Natalia Biela - Szkoła Podstawowa w Bysinie

Amelia Górecka - Szkoła Podstawowa w Bysinie

         MIEJSCE III (ex aequo):

Kaja Wojtycza - Szkoła Podstawowa w Borzęcie

Martyna Polczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach

Natalia Uryga - Szkoła Podstawowa nr 4 w Myślenicach

Tomasz Ćwierz - Szkoła Podstawowa w Borzęcie

Weronika Kowalczyk - Szkoła Podstawowa w Wiśniowej

         WYRÓŻNIENIE:

Luiza Grzywacz - Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach

 

Gratulujemy Uczniom i Nauczycielom ich przygotowującym. Zapraszamy za rok.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.