POMOC UKRAINIE

[UA / PL]
Телефон довіри для біженців з України працює тепер цілий тиждень від 12.00 до 20.00. Ми відповідаємо на дзвінки українською та російською мовою.
🔸 Якщо Ви маєте або матимете складний для Вас період, маєте проблеми зі сном чи зосередженням ми готові Вам допомогти.
🔸 Якщо Ви хочете поговорити про свою дитину, поведінку, яка Вас турбує, адаптацію в польській школі чи садочку, можете на нас розраховувати!
🔸Ви хвилюєтеся за своїх рідних, котрі залишилися в Україні? Дуже добре Вас розуміємо. Важливо, поговорити про це, ділитися своїми переживаннями – ми є тут  для Вас.
🟠 Номер телефону: +48 22 255 22 02 🟠
Телефон, який ми подавали раніше: +48 669 981 038 надалі є актуальним, але не через програму viber, whatsapp.
🟠 Записатися до психолога та інших спеціалістів: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 692 913 993, www.forummigracyjne.org 🟠
///
Telefon zaufania dla uchodźców z Ukrainy działa już 7 dni w tygodniu od godziny 12 do 20. Odbieramy telefony w językach ukraińskim i rosyjskim.
🔸 Jeśli doświadczyłeś lub doświadczasz trudnych dla Ciebie rzeczy, masz problemy ze snem i ze skupieniem się, jesteśmy po to, by Ci pomóc.
🔸 Jeśli chcesz porozmawiać o swoim dziecku, niepokojących zachowaniach, adaptacji w polskiej szkole i przedszkolu, możesz na nas liczyć!
🔸 Martwisz się o Twoich bliskich, którzy zostali w Ukrainie? Rozumiemy to bardzo dobrze. Ważne, żeby o tym rozmawiać, dzielić się swoimi troskami - jesteśmy tu dla Ciebie.
🟠 Numer telefonu: +48 22 255 22 02 🟠
Podawany wcześniej telefon ++48 669 981 038 dalej jest dostępny, ale NIE przez aplikacje viber, whatsapp.
🟠 Zapisy do psychologów i innych specjalistów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 692 913 993, www.forummigracyjne.org 🟠