"WŁĄCZ AKTYWNOŚĆ" - SPOTKANIE Z PARAOLIMPIJCZYKIEM

W poniedziałek 22 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z Igorem Sikorskim w ramach projektu “Włącz Aktywność – Bądź Wielki, bez względu na przeszkody”, realizowanego przy wsparciu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. To autorskie spotkanie motywacyjne z paraolimpijczykiem, wzmocnione zajęciami ruchowymi, ważnymi szczególnie po okresie pandemii skierowane do młodych osób, również z niepełnosprawnościami.

Brązowy medalista paraolimpijski w slalomie gigancie na monoski z Pjongczang podzielił się swoimi doświadczeniami, przedstawiając podczas projekcji na ekranie swoje osiągnięcia, tym samym pokazując młodym ludziom, w jaki sposób i jaką drogą można dojść do sukcesu. Uczniowie mieli okazję poznać osobowość, która prezentuje ambitne cele, rozwijające własny potencjał.