OFERTA MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ

Ø  Prosimy również o przekazanie uczniom informacji o drugiej edycji konkursu „Wydobyte z cienia. O niezwykłych Myśleniczankach w kilku słowach”. Oto krótkie zaproszenie do konkursu:
Konkurs "Wydobyte z Cienia 2022" – YouTube Szczegółowe informacje i regulamin: Wydobyte z cienia – druga edycja konkursu » Miejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach im. ks. Jana Kruczka (myslenice.pl) oraz w Oddziale dla Dzieci MBP w Myślenicach. Wydobyte z cienia - zapraszamy do konkursu filmowego uczniów szkół podstawowych : Myślenice iTV - Telewizja Internetowa (myslenice-itv.pl)
Uczniów klas siódmych i ósmych zapraszamy do tworzonego właśnie Dyskusyjnego Klubu „Otwarte Głowy”, którego celem jest rozwijanie umiejętności dyskusji i refleksji wobec otaczającego świata i kultury. W programie darmowe wyjazdy do kina, teatru, muzeum. Zgłoszenia przyjmujemy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!