ORGANIZACJA ZDALNEGO NAUCZANIA

1. Od 31 stycznia 2022 r. zajęcia dla uczniów klas I-IV organizowane są w Szkole w trybie stacjonarnym, zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć określającym organizację zajęć edukacyjnych.

2. 1. Od dnia 31 stycznia 2022 r. do dnia 27 lutego 2022 r. w związku z ograniczeniem funkcjonowania szkół na obszarze kraju, organizacja zajęć w klasach V-VIII odbywa się w ramach kształcenia zdalnego, realizowanego z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

3. W czasie ograniczenia funkcjonowania Szkoły, o którym mowa w  2, dla uczniów klasy VIII zapewnia się w Szkole konsultacje indywidualne / grupowe z nauczycielem prowadzącym zajęcia edukacyjne z przedmiotów, z których uczeń przystępuje do egzaminu ósmoklasisty, zgodnie z załącznikiem do zarządzenia.

4. Organizacja zajęć, o których mowa w  1 oraz konsultacji, o których mowa w  3, odbywa się zgodnie z procedurami funkcjonowania w czasie epidemii określnymi w zarządzeniu nr 16 dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach z dnia 3 z dnia 03 grudnia 2021r

5. Od dnia 31 stycznia 2022 r. do dnia 27 lutego 2022 r. , o którym mowa w  2, dla uczniów klasy sportowych zapewnia się w Szkole 4 godziny wychowania fizycznego z nauczycielem prowadzącym zajęcia w-fu na sali gimnastycznej lub na basenie zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć.  Pozostałe 6 godzin odbywa się w ramach kształcenia zdalnego, realizowanego z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

6. Od dnia 31 stycznia 2022 r. do dnia 27 lutego 2022 r. uczniowie, którzy z uwagi na rodzaj niepełnosprawności, o których mowa w  2 nie mogą realizować zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w miejscu zamieszkania uczestniczą na terenie Szkoły w zajęciach  z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

7. Na terenie szkoły organizowane będą zajęcia rewalidacyjne według ustalonego planu.

8. Zajęcia realizowane w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej dla uczniów o których mowa w  2 będą odbywały się zdalnie według ustalonego planu.

9. Kontakt z pedagogiem i psychologiem szkolnym dla uczniów i rodziców będzie możliwy za pomocą dziennika elektronicznego Librus, zdalnie za pomocą platformy Teams, telefonicznie lub na terenie szkoły po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.