KOSZYKÓWKA - II MIEJSCE W PÓŁFINAŁACH WOJEWÓDZKICH

Nasi koszykarze znów dali znać o sobie. Tym razem zajęli II miejsce w półfinałach wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce. Zawody rozegrano 4 kwietnia 2022r. na hali sportowej Gorce w Nowym Targu. Skład reprezentacji:
Bicz Sebastian, Czepiel Witold, Domanus Mateusz, Dudek Krystian, Górecki Maciej, Hajdus Sebastian, Kowalcze Antoni, Kowalski Konrad, Piętka Maksymilian, Rak Maciej, Rozum Mateusz, Ropicki Dawid, Suder Maciej, Zahel Maksym.

" Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

Chłopcy z klasy 1b-SPORTOWEJ oraz z 1c we wtorek reprezentowali naszą szkołę w turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” poziom powiatowy kat. U8 chłopców. W rywalizacji jako jedyna druŻyna byli niepokonani. Wygrali nawet z drużynami reprezentującymi kluby:
1-0 z Pcimianką Pcim oraz 2-1 z Dalinem Myślenice.
6:0 z SP Lipnik
3-3 z SP Wiśniowa.
Drużyna grała w składzie:
Filip Grabowski, Borys Cięciel, Olaf Gołdyn, Jakub Jamróz, Filip Tondera, Stanisław Nalepa, Franciszek Kalęba, Aleksander Więsek.

WYRÓŻNIENIA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

Z radością informujemy, że w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym KAKTUS 2022 pod patronatem Wojewody Małopolskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego, Prezydenta Miasta Krakowa, Małopolskiego Kuratora Oświaty nasza szkołę reprezentowali najlepsi uczniowie kl. 3 z ortografii:

Stoch Anna 3a,

Walczak Amelia 3b,

Firek Patrycja 3c,

Feluś Zuzanna 3c,

Grądzka Dagmara 3c,

Szuba Antoni 3c.

Trójka z nich otrzymała wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie KAKTUS 2022.

Są to:

Firek Patrycja 3c

Walczak Amelia 3b

Feluś Zuzanna 3c

Pani dyrektor gratulowała trzecioklasistom i wręczyła przysłane dyplomy i nagrody. GRATULUJEMY

"PISANKA WIELKANOCNA"

Szkolny Konkurs Plastyczny „Pisanka Wielkanocna” już za nami. Uczniowie stanęli na wysokości zadania wykonując piękne, staranne i pomysłowe prace. W związku z tym nie było łatwo wyłonić zwycięzców.

KLASA I

I MIEJSCE - Hanna Kapusta 1 c

II MIEJSCE - Tymon Guzik 1 c

III MIEJSCE - Karol Dzieża 1 a, Maksymilian Fornalik 1 c, Helena Żaba 1 c, Zuzanna Żaba 1 a

KLASA II

I MIEJSCE - Adam Grela 2 c

II MIEJSCE - Lena Ćwiękała 2 a, Zofia Mirek 2 a, Aleksandra Wojtan 2 c

III MIEJSCE - Magdalena Daciw 2 a, Piotr Starowicz 2 a

KLASA III

I MIEJSCE - Franciszek Węgrzyn 3 c

II MIEJSCE - Marcel Muniak 3 b, Emilia Słowik, 3 b

III MIEJSCE - Pola Hosaja 3 a, Karol Skowronek 3 a

GRATULUJEMY !

REALIZUJEMY PROGRAM "UMIEM PŁYWAĆ"

W ramach projektu „Umiem pływać” część uczniów klasy 3 A rozpoczęło naukę i doskonalenie swoich umiejętności pływackich. Uczniowie łączą aktywność fizyczną ze świetną zabawą.