Na Nowy Rok

Drodzy uczniowie,4,583 Fajna Buźka Grafika Wektorowa, Clipartów i Ilustracji - 123RF

W Nowy Rok wchodzimy z nowymi postanowieniami, nadziejami i celami. Pragniemy, by nadchodzący rok był bardziej pozytywny i przyniósł nam więcej szczęścia. Ale według niektórych szczęściu możemy dopomóc i tylko od nas zależy, czy tak naprawdę będziemy szczęśliwi. Warto cieszyć się nawet z najmniejszych radosnych chwil, bo pozytywne wspomnienia wpływają na nasze ogólne samopoczucie. Dzisiaj proponujemy dla WAS pozytywne cytaty, które wywołają uśmiech na waszych twarzach.

TEN, KTO NAPRAWDĘ UMIE ŻYĆ, ZACZYNA DZIEŃ OD UŚMIECHU.

ZOSTAŃ POWODEM CZYJEGOŚ UŚMIECHU.

CZASAMI POTRZEBNY JEST CZYJŚ UŚMIECH, ABY SAMEMU TEŻ SIĘ UŚMIECHNĄĆ.

WSZYSCY LUDZIE ŚMIEJĄ SIĘ W TYM SAMYM JĘZYKU.

POCZUCIE HUMORU JEST LEKARSTWEM NA PRAWIE WSZYSTKIE NIESZCZĘŚCIA TEGO ŚWIATA.

NAJBARDZIEJ STRACONYM DNIEM JEST TEN, W KTÓRYM SIĘ NIE ŚMIAŁEŚ.

KIEDY NIE WIESZ CO ROBIĆ - UŚMIECHNIJ SIĘ.

LUBIĘ SIĘ ŚMIAĆ, BO ŚMIECH TO BENZYNA ŻYCIA.

NAJBARDZIEJ CI DO TWARZY Z UŚMIECHEM.

UŚMIECH TO MAGIA. POWSTAJE Z NICZEGO, A POTRAFI ZDZIAŁAĆ CUDA.

DOBRY ŚMIECH JEST NICZYM PROMIEŃ SŁOŃCA W DOMU.

Pozdrawiamy,
Pedagog, psycholog.