SAMORZĄD UCZNIOWSKI

przewodnicząca szkoły - Karolina Płoskonka  7b

zastępca przewodniczącej - Karol Skóra  8a

KONKURS ROZPOZNAJ SWOJEGO NAUCZYCIELA

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Szkolny Samorząd Uczniowski wraz z panią Agnieszką Pardyak zaprosili społeczność szkolną do udziału w niecodziennym konkursie. Polegał on na rozpoznaniu nauczycieli na fotografiach z dzieciństwa. W przypadku niektórych fotografii było to nie lada wyzwanie. Niemniej jednak zabawa była przednia. Wyniki przedstawiają się następująco:

I m-ce Wiktoria Jawor

II m-ce Aleksandra Łyduch

III m-ce ex-aequo Oliwia Wołek i Martyna Tomala

IV m-ce również ex-aequo Magdalena Bylica, Gabriela Żądło, Aleksandra Baran, Gabriela Habrzyk i Anna Pudełko.

Serdecznie gratulujemy a wszystkim nauczycielom, którzy przynieśli zdjęcia bardzo dziękujemy!  SHAPE  \* MERGEFORMAT  SHAPE  \* MERGEFORMAT

DNI BEZ PYTANIA W ROKU SZKOLNYM   2022/2023

30 września – Dzień bez plecaka – No backpack day

(dzień bez pytania dla wszystkich osób, które znajdą inne rozwiązanie niż plecak - kreatywność mile widziana)

25 listopada -  Dzień     Pluszowego Misia (dzień bez pytania dotyczy tylko osób z misiem)

6 grudnia  - Dzień Św. Mikołaja (dzień bez pytania dla osób  ubranych na czerwono lub w czapkach mikołajowych)

21 marcapierwszy Dzień Wiosny (dzień bez pytania dla uczniów ubranych na zielono)

12 kwietniaWielkanoc (dzień bez pytania dla osób ubranych na żółto)

UWAGA!

Dni bez pytania nie zwalniają z zapowiedzianych wcześniej kartkówek i prac klasowych!