SZKOLNY KONKURS PIOSENKI W JĘZYKU OBCYM

Regulamin Szkolnego Konkursu Piosenki w Języku Obcym

1.      Szkolny konkurs zostanie przeprowadzony 24.09.2018 o godzinie 8:00 na jadalni. Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie uczestnictwa do 17.09.2018 do  p. Agnieszki Pardyak lub p. Iryny Mul.

2.      Uczniowie przygotowują i prezentują indywidualnie dowolną piosenkę w języku wybranego kraju europejskiego.

3.      Podkładem muzycznym może być akompaniament własny, bądż nagranie instrumentalne na płycie CD ( bez słów, półplayback ).

4.      Uczeń musi rozumieć słowa piosenki.

5.      Repertuar i ruch sceniczny zależą od inwencji twórczej uczestnika.

6.      Piosenki nie mogą zawierać niecenzuralnych treści.

7.      Czas prezentacji maksymalnie 2 minuty.

BAL KARNAWAŁOWY W EUFORII - zapisy

wszystkich uczniów II i III klas gimnazjalnych

na bal karnawałowy,

który odbędzie się w czwartek 8 lutego 2018 r.

w Domu Weselnym "Euforia".

Koszt 65 zł (płatne do piątku 26 I u wychowawców).

Rekrutacja do klas czwartych sportowych

Dyrektor Szkoły powołuje Komisje Rekrutacyjną, której zadaniem jest przeprowadzenie testu sprawności fizycznej kandydatów do oddziałów sportowych szkoły. Celem testów jest obiektywne stwierdzenie ogólnych i specjalnych umiejętności ruchowych dzieci, które wykazują zainteresowania sportowe i chcą doskonalić swoje umiejętności w oddziałach sportowych. Szczegóły tutaj.

ZBIÓRKA DLA PRZYTULISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

Nadchodzi zima. Szczególnie wtedy zwierzęta potrzebują pomocy człowieka. Nasza szkoła ponownie zaprasza do udziału w akcji "Mikołajki dla zwierzaków". Zbieramy: żywność (ryż, makaron, kaszę, konserwy i suchą karmę dla psów i kotów) oraz posłania (koce, kołdry, pościel), zabawki, przysmaki, smycze, obroże, kagańce, kuwety i miski. Akcja trwa do 8 grudnia. Dary można składać w gabinecie 32, w sali 38 lub w pokoju pedagoga szkolnego klas gimnazjalnych. Zostaną przekazane do Przytuliska dla Bezdomnych Zwierząt w Harbutowicach. Dla nas to niewiele, a dla nich aż tak wiele!