AKCJA CHARYTATYWNA

Szkolne Koło Wolontariatu, wzorem lat ubiegłych, włącza się do akcji charytatywnej "Słodko jest pomagać" organizowanej przez Gminny Klub Wolontariatu.

Dzień Matki i Dzień Dziecka to wyjątkowy i magiczny czas. Chcemy, by słodkie upominki powędrowały do wielu dzieci i matek znajdujących się w trudnej sytuacji.

Żeby wspomóc akcję „Słodko jest pomagać” wystarczy przekazać słodycze, z których zostaną przygotowane paczki dla pacjentów SPZOZ w Myślenicach, Szpitala Onkologicznego w Krakowie, Domu Samotnej Matki w Krakowie oraz Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Lubniu.

Prosimy także o małe i średniej wielkości ozdobne torebki prezentowe.

Zbiórka w szkole potrwa do 18 maja 2022 r. Dary można składać u wychowawców klas, na portierni szkoły i bezpośrednio w gabinecie z-cy dyrektora na I piętrze.

Przekonani, że jak zawsze możemy liczyć na ogromne serca otwarte na niedolę innych z góry serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji.