GMINNY KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNY

"Byliśmy. Jesteśmy. Będziemy". Jedynka wpisana w pejzaż historyczny Myślenic.

W ramach programu „Poznaj szkołę, poznaj patrona” realizowanego w związku ze 150 rocznicą powstania Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach, ogłaszamy konkurs dla uczniów i ich rodzin na najpiękniejszą makietę budynku naszej szkoły. Celem konkursu jest zachęcenie do kształtowania wyobraźni przestrzennej oraz pogłębienie wiedzy historycznej na temat naszego miasta i piękna znajdujących się w nim zabytków. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice oraz ich rodzin. Makiety zgłaszane do konkursu powinny przedstawiać budynek Szkoły Podstawowej Nr 1 w Myślenicach. Prace przyjmowane będą w Szkole Podstawowej nr 1 w Myślenicach im. Juliusza Słowackiego do 16 maja 2022 r. Szczegóły postanowień konkursowych znajdują się w regulaminie. Przygotowano również materiały pomocnicze, które znajdują się pod linkiem: