sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

Posiłek w szkole i w domu

posilek W ramach realizacji zadania publicznego Moduł 3 - wieloletniego rządowego programu "Posiłek w szkole i domu", Szkoła Podstawowa nr 3 otrzymała wsparcie finansowe na zakup sprzętu do przygotowywania potraw oraz lepszą organizację stołówki. Dzięki dotacji celowej z budżetu Państwa nasza stołówka wzbogaciła się o nowe stoły i krzesła. W naszej kuchni pojawił się sprzęt  taki jak: taborety gazowe, taborety elektryczne, lodowka oraz drobny sprzęt kuchenny. Wszystko to przyczyni się do poprawy jakości pracy i sprawnej obsługi stołówki.

 

stolowka

stolowka3

stolowka1

posiek2

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok