sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

LAUREATKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

26 maja 2021 roku poznaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Miłe słówka dla Mamy". do Organizatora konkursu, którym był Kutnowski Dom Kultury nadesłano 207 wierszy / życzeń dla mam z całej Polski: Skarżysko-Kamienna, Gdańsk, Tomaszów Lubelski, Cieszyn, Brzeźnica, Siesławice, Poznań, Lublin, Kraków, Brzeźno, Olkusz, Lyski, Myślenice, Świętochłowice, Będzin, Wojkowice Kościelne, oczywiście Kutno i wiele więcej miejscowości! Teksty, czy te wesołe, czy te bardziej poważne są bardzo osobiste i prawdziwe.

Jury w składzie: Aleksandra Kołodziejek, Magdalena Mitlas - Kostrzewa oraz Anna Jasińska po przeczytaniu wszystkich prac konkursowych, w czterech kategoriach wiekowych, postanowiło przyznać nagrody główne  w kategorii IV - 14-15 lat uczennicom naszej szkoły z klasy 8a - Kindze Pieterwas i Zuzannie Dąbrowskiej. Dziewczęta otrzymują nagrody rzeczowe ufundowane przez Kutnowski Dom Kultury. Uczennice pracowały pod kierunkiem pani Elżbiety Marcowskiej.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok