sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

Zapisy do pierwszej klasy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach uprzejmie zawiadamia,   że w dniach od 1 do 12 marca 2021 r. w godz. 700 – 1500   w kancelarii szkoły należy dokonać zgłoszenia dziecka rocznik 2014 do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2021.

  • Dzieci zamieszkałe w obwodzie przyjmowane są na podstawie karty zgłoszenia rodziców o przyjęcie do pierwszej klasy szkoły podstawowej. (zał. Nr 1prosimy  o wydruk dwóch stron na jednej kartce A4),
  • Dzieci zamieszkałe poza obwodem mogą być przyjęte do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli szkoła będzie dysponowała wolnymi miejscami. Rodzice składają wniosek o przyjęcie do pierwszej klasy szkoły podstawowej (zał. Nr 2prosimy  o wydruk dwóch stron na jednej kartce A4), 

Druki  (zał. 1 i zał. 2) są również dostępne w  sekretariacie szkoły.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok