sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

100-lecie urodzin św. Jana Pawła II

jp2"...urodziłem się w roku 1920, w maju, w tym czasie, kiedy bolszewicy szli na Warszawę..."

18 maja, w stulecie urodzin papieża św. Jana Pawła II, 15 lat po jego śmierci, pamięć o nim pozostaje żywa. Wszyscy wspominamy jego wyjątkowe słowa oraz miłość, jaką otaczał swoich wiernych. Zapraszamy do obejrzenia filmu biograficznego, który pokazuje najważniejsze fakty i wydarzenia w życiu Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Przypominamy sylwetkę tego niezwykłego człowieka.

Film biograficzny

 Muzyczny hołd, hymn z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły - Jana Pawła II. - "Nie zastąpi Ciebie nikt"

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok