sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Od 11 maja 2020 r. oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych jest ogólnie dostępna dla wszystkich uczniów zainteresowanych nauką w szkołach ponadpodstawowych. Nie trzeba logować się do systemu Vedukacja.

Pamiętajcie, że możecie kandydować najwyżej do 3 szkół, ale nie ma ograniczenia, co do ilości oddziałów w tych szkołach. Kolejność wyboru szkół nie ma znaczenia, lecz bardzo istotną rolę odgrywa to, w jakiej kolejności wybieracie oddziały. Oddział wybrany jako pierwszy, to oddział, do którego najbardziej chcecie się dostać. Ostatni to ten, na którym najmniej Wam zależy. Przemyślcie dobrze kolejność oddziałów oraz nie ograniczajcie się do jednego czy dwóch oddziałów. Wybierając większą liczbę oddziałów zwiększacie swoją szansę przyjęcia do szkoły. System przydzieli kandydata tylko do jednego oddziału w jednej szkole, dlatego tak ważne jest, aby wybór i kolejność oddziałów były naprawdę przemyślane!

Aby ułatwić Wam wybór dalszej drogi edukacyjnej Powiat myślenicki przygotował folder w formie elektronicznej z ofertą kształcenia szkół ponadpodstawowych, prowadzonych przez Powiat myślenicki.

Folder informacyjny zawierający ofertę kształcenia na rok szkolny 2020/2021 branżowych szkół I stopnia, techników oraz liceów ogólnokształcących prowadzonych przez Powiat myślenicki dostępny jest tutaj:

https://www.myslenicki.pl/wcag/dokumenty/edukacja/szkoly/Poradnik.pdf

Życzymy Wam trafnych wyborów związanych z dalszą drogą edukacyjną.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok