sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

Ograniczenie funkcjonowania szkoły

Od poniedziałku 16 marca 2020 roku szkoła i obiekty przyszkolne decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej są zamknięte do odwołania. Ograniczony jest również kontakt z pracownikami administracyjnymi. Jedyny kontakt ze szkołą w tym okresie jest przez pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 12 2721665 w godzinach od 8.00 do 14.00.

Przebywanie na terenie szkoły lub obiektach przyszkolnych w tym okresie jest ZABRONIONE! O łamaniu tego zakazu będzie informowana Straż Miejska i Policja.

Jednocześnie informujemy, że w w/w okresie będą przeprowadzane w szkole i obiektach przyszkolnych prace dezynfekcyjne!

Dyrekcja SP3 Myślenice

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok