Projekt nauki jazdy na nartach „Jeżdżę z głową”

SZANOWNI RODZICE

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA PAWŁA II

W MYŚLENICACH

Uprzejmie informujemy, iż Gmina Myślenice  przystąpiła do projektu nauki jazdy na nartach pn. „Jeżdżę z głową” na rok 2020 współfinansowanego przez Samorząd Województwa Małopolskiego.

Projekt nauki jazdy na nartach  „Jeżdżę z głową” przewiduje dla  grupy 12 osobowej, 8 jednorazowych, 2-godzinnych wyjazdów do Stacji Narciarskiej „Sport Arena Myślenice” na górze Chełm w Myślenicach. Zajęcia odbywać się będą w  okresie od 27 stycznia do 27 marca 2020 i prowadzone będą przez wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów – na każdą grupę będzie przypadać 2 instruktorów. Nad bezpieczeństwem dojeżdżających uczniów czuwać będą nauczyciele – opiekunowie wytypowani przez szkołę. Każdy uczeń oraz opiekun grupy na miejscu ma zagwarantowane wypożyczenie kompletu sprzętu narciarskiego (narty, buty, wiązania, kask, kijki) oraz w czasie krótkiej przerwy - gorący napój.

Jednorazowa opłata rodzica za dziecko uczestniczące w szkoleniu (ZA CAŁY KURS NAUKI !!) wyniesie 100,00 zł. Opłatę rodzic opłaca w sekretariacie szkoły do dnia 20 stycznia 2020 r.

Zajęcia mogą się odbywać w : ferie, w weekendy, oraz jako zajęcia pozalekcyjne po szkole od pon. do piątku.

Chętni do uczestnictwa w szkoleniu proszeni są o zgłaszanie w terminie do 14 stycznia 2020 r. w gabinecie wicedyrektora Szkoły mgr Krzysztofa Święcha.

Regulamin projektu