WYNIKI KONKURSÓW Z OKAZJI ŚWIĘTA SZKOŁY

13 Października to święto naszej szkoły. Jest ono związane z nadaniem jej imienia Jana Pawła II. Do tradycji szkoły należy organizowanie konkursów : recytatorskiego i plastycznego, które są wkomponowane w myślenickie obchody Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.

Komisja Konkursu Recytatorskiego Poezji Jana Pawła II i o Janie Pawle II postanowiła w tym roku nagrodzić  następujących uczniów:

Jan Korczak kl. I a, Emilia Słowiak kl. I b,   Natalia Płatek kl. I b,

Anna Pilarczyk kl.II a, Hania Korga kl. II d,

Maja Cybura kl. III b

w kategorii klas IV

Zofia Kusiak kl. IV b

II  miejsce

Anna Stoch kl. I a,  Maja Skolarus kl. I b

Małgorzata Dobosz kl. II a

Wiktoria Skolarus kl. III a,   Maja Kulczyk kl. III c

w kategorii klas IV

Julia Żądło kl. IV a

III  miejsce

Kaja Skolarus kl. I b, Wiktoria Kobiałka kl. I a

Alicja Pilch kl. II d, Aleksandra Sroka kl. II b

Sara Alkadi kl. III c,  Michał Skałka kl. III c

Wyróżnienia

Alicja Hodurek kl. II b,  Rozalia Michoń kl. II b,  Magdalena Bylica kl. II a,  Gabrysia Żądło kl. II c, Katarzyna Fornalik kl. III a,  Milena Sroka kl. III a,  Jagoda Święch kl. III a,  Alan Karp kl. III c,  Krzysztof Dziadoń kl. IV a

Tegoroczny temat konkursu plastycznego nawiązywał do obchodów 50- rocznicy Koronacji obrazu Matki Bożej Myślenickiej i brzmiał „Jan Paweł II i Maryja”. Komisja oceniająca prace biorąc pod uwagę zgodność z tematem, staranność oraz oryginalność postanowiła nagrodzić uczniów w dwóch kategoriach wiekowych.

Klasy I-III

Aleksandra Kurbiel kl. I c

Aleksandra Baran kl. II c, Maja Kulczyk kl. III c,  Kasia Bobowska kl. II d,

III miejsce

Gabriela Bandoła kl. I a,  Anna Stoch kl. Ia,  Aleksandra Łyduch kl. II b, Emilia Strączek kl. I b,  Wiktoria Jania kl. II b

Wyróżnienia

Zuzanna Łętocha kl. II c, Bartek Smok kl. II c, Maja Górka kl. III b, Kaja Kutryba kl. II a, Rozalia Michoń kl. II b, Aleksandra Sroka kl. II b, Alicja Pilch kl. II d,

Klasy IV-VIII

Gabriela Święch kl. VI e, Julia Martyka  kl. VI d, Katarzyna Rak kl. VIII c

Magdalena Święch kl. IV b, Zuzanna Golik kl. VII c

III miejsce

Róża Górka kl. VI a, Maria Wojtan kl. VI d

Wyróżnienie

Patrycja Błachut kl. VII c, Bartosz Płatek kl. IV a, Emilia Papiernik kl. IV b,. Patrycja Jasek kl. VIII b, Amelia Łabuz kl. IV c, Radek Wilkołek  kl. IV a, Patrycja Matoga kl. VI d, Gabrysia Frosztęga kl. VI e, Magdalena Bicz kl. IV b, Julia Bonior kl. VI e, Natalia Polańska kl. VI e, Kamil Profic kl. VI c, Karolina Strzelec kl. VIII c

Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego oraz plastycznego miało miejsce 24 października 2019 roku podczas apelu, któremu przewodniczył dyr. Krzysztof Święch w obecności przedstawicieli Klubu Inteligencji Katolickiej. Nagrody wręczył Prezes KIK pan Jacek Syrek. Podczas akademii  laureaci konkursu recytatorskiego  zaprezentowali wiersze o Janie Pawle II. Wystawę prac można oglądać na parterze naszej szkoły. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach dziękujemy, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Jednocześnie zapraszamy do udziały w konkursach w kolejnym roku szkolnym.