sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

11 października 2019 roku o godzinie 8.15 odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach. Uczniowie przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Uczyli się dzielnie tekstów, piosenek, wytrwale ćwiczyli podczas prób. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Każdy uczeń otrzymał też swój pierwszy dokument - legitymację szkolną. Spotkanie uczniów, rodziców i wychowawców w salach lekcyjnych zakończyło tę piękną uroczystość.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok