sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY ODDANY GŁOS!

Dzięki Waszemu wsparciu przeszedł do realizacji projekt "Inwestując w Dzieci - Inwestujesz w Siebie"! Dziękujemy!

Zadanie polegało będzie na:
1. zakupie 24 kompletnych zestawów komputerowych do znajdujących się w Szkole Podstawowej nr 3 w Myślenicach dwóch pracowni informatycznych;
2. wyposażeniu 27 sal lekcyjnych w nowe regały, szafy, szafki i półki dostosowane indywidualnie do potrzeb każdej klasy i uczących się w niej uczniów, oraz do funkcji jaką pełni konkretna sala w Szkole Podstawowej nr 3 w Myślenicach;
3. utworzeniu "Zakątka ćwiczeń", czyli zakupie i montażu plenerowej siłowni na działce 34/2 Myślenice obręb 3, jako doposażenie Lokalnego Centrum Integracji i Odpoczynku.
W dobie znacznego postępu technicznego nowe komputery zapewnią właściwą edukację uczniom. Funkcjonalne i nowoczesne meble umożliwią odpowiednie przechowywanie materiałów dydaktycznych, oraz książek, które niekoniecznie codziennie muszą być noszone do domu przez ucznia. Zadanie wpłynie również pozytywnie na profilaktykę zdrowotną (wzrok, postawa).
Zakup i montaż 5 elementów siłowni plenerowej poszerzy ofertę czasu wolnego.

https://myslenice.budzet-obywatelski.org/wyniki

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok