sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

Gabrysia Pauluk (III b gimnazjalna) zajęła w II miejsce, a Tomek Kasprzycki z V e - III miejsce w X Ogólnopolskim  Szkolnym Konkursie Literackim "Czas szkoły, czas dojrzewania". Wręczenie nagród oraz prezentacja pokonkursowej książki z nagrodzonymi pracami odbyło się w Cafe Księgarnia Vademecum w Gdyni, dokąd zjechali się uczniowie z różnych zakątków Polski, by osobiście odebrać nagrody. W konkursie  organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 w Gdyni wzięło udział siedemdziesięciu siedmiu poetów, stu osiemnastu  prozaików i piętnastu twórców komiksów z czterdziestu sześciu miejscowości z całej Polski.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok