sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

"ŚPIEWAM SERCEM"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konfrontacjach Muzycznych "Śpiewam Sercem". Naszą szkołę reprezentowali przedstawiciele klasy integracyjnej VI b Marcin Dzik, Wiktoria Siwek, Kinga Szlachetka wraz z chórkiem (Małgosia Gałuszczyńska, Ania Dziewońska, Danusia Skrzyp, Oliwia Kocot, Justyna Serafin, Jan Socha) oraz Michał Żądło przy wsparciu dziewczyn z klasy 6 c ( Magdy Orawin, Marty Mleczek, Zuzi Golik, Ani Basisty, Gabrysi Cyrek i Gabrysi Raczek). Jako solistka wystąpiła Julia Święch z klasy 8d. Soliści i zespoły prezentowali wybrane utwory przy wspaniałym dopingu widowni zgromadzonej w sali MOKiS Myślenice. "Śpiewając sercem" wyśpiewali drugie miejsca!!! Michał Żądlo w kategorii soliści za wykonanie piosenki 'Pięknie żyć' oraz zespół z klasy integracyjnej w kategorii zespoły za piosenkę "Na pamięć". Serdecznie gratulujemy!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok