OGROMNY SUKCES AKCJI KASJERSKIEJ

Miło nam poinformować, że społeczność naszej szkoły uzbierała w czasie tzw. Akcji Kasjerskiej Drogerii dm 21 tysięcy złotych. Do tej pory to rekord tych akcji w Polsce. Przypomnijmy, że wydarzenie miało miejsce w sobotę 4 marca 2023 r. Całkowity dochód z godziny 11.00 do 12.00 w kasie obsługiwanej przez dyrektora szkoły, przeznaczony został na cele szkolne - stworzenie sali integracji sensorycznej i dalsze tworzenie tzw. stref relaksu. Frekwencja uczniów, nauczycieli, rodziców i sympatyków szkoły przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za życzliwość kierownictwu i pracownikom Drogerii dm - byliście dla nas dużym wsparciem. Wszystkim dziękujemy za Waszą obecność, każdą wydaną złotówkę i niesamowitą atmosferę.