NAGRODY BURMISTRZA DLA NAUCZYCIELI SP3

Uroczyste spotkanie wszystkich wyróżnionych w tym roku nauczycieli oraz dyrektorów placówek oświatowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice odbyło się 18 października z udziałem burmistrza Jarosława Szlachetki, przewodniczącego Rady Miejskiej Wacława Szczotkowskiego, posła na Sejm RP Władysława Kurowskiego, radnego sejmiku Województwa Małopolskiego Roberta Bylicy, naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia Małgorzaty Ciemińskiej, a także pracowników Zespołu Ekonomiki Oświaty w Gminie Myślenice.

Spotkanie burmistrza z przedstawicielami oświaty rozpoczęło się od życzeń naczelnik Wydziału Edukacji UMiG Małgorzaty Ciemińskiej, a następnie głos zabrał burmistrz Jarosław Szlachetka, który w krótkiej prezentacji podsumował ostatni rok w sektorze edukacji. Przedstawił plany inwestycyjne na najbliższy czas, realizowane programu przy wsparciu środków rządowych lub pozyskanych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, a także podsumował wydatki, które w bieżącym roku wyniosą 83 miliony złotych na obsługę szkół podstawowych, przedszkoli oraz żłobka samorządowego.

cyt. za:  myslenice.pl