WYCIECZKA W RAMACH "POZNAJ POLSKĘ"

„Poznaj Polskę” to pilotażowe przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki. Jego celem jest wsparcie nauczycieli oraz wzbogacenie i uatrakcyjnienie procesu dydaktycznego. Program to sposób na poznanie naszego dziedzictwa narodowego i kulturowego oraz popularyzację osiągnięć polskiej nauki. Wsparcie w ramach programu może być przeznaczone na pokrycie kosztów przejazdu, biletów wstępu, przewodnika, zakwaterowania, wyżywienia, ubezpieczenia uczestników wyjazdu.

W ramach grantu zostanie  w SP 3 zostanie zrealizowana:

--  wycieczka 2-dniowa do Sandomierza (Muzeum Okręgowe, Muzeum Diecezjalne, Ruiny zamku Krzysztopór-Ujazd, Katedra Narodzenia NMP oraz  Podziemna Trasa Turystyczna)

- 80% dofinansowania - Minister Edukacji, 10% dofinansowania Urząd Gminy Myślenice

- całkowity koszt wycieczki - 16.836 zł

--    wyjazd 7-8.12.2021, godz. 7.30

- jadą uczniowie od IV-VIII kl. wyróżnieni za kulturalne zachowanie