sp3.myslenice.edu.pl

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Jana Pawła II w Myślenicach

Informacja o dożywianiu w roku szkolnym 2022-2023

 

Informacja z dnia 14.07.2022 r.

W związku z nową umowa  na system rozliczający dożywianie dziecka w stołówce szkolnej  przy Szkole Podstawowej nr 3 w Myślenicach informujemy , że od 1 września 2022r. będzie to program do rozliczeń  oprogramowania ,,i przedszkole ‘’ . Dostawcą licencji na przetwarzanie danych osobowych jest  firma  WOLTERS KLUWER sp z o.o.  ul. Przykopowa 33,01-208 Warszawa

Licencjodawca działa jako podmiot przetwarzający  dane osobowe obowiązany jest zastosować odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu bezpieczeństwa tych danych. Wszelkie wątpliwości   co do bezpieczeństwa w programie i przedszkole może wyjaśnić  z ramienia Administratora tego  systemu do którego można napisać na podany adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przetwarzanie i ochrona danych osobowych - wyciąg z umowy WOLTERS KLUWER sp z o.o. (do przeczytania tutaj)

Na podstawie art.13 .Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE)2016/67  z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE (ogólne  rozporządzenie o ochronie danych) określane dalej jako ,,RODO’’ informujemy ,że :Administratorem Pana /Pani danych osobowych jest Zespół Ekonomiki Oświaty z siedzibą : H. Jordana 4A,32-400 Myślenice ,reprezentowany przez dyrektora Zespołu Ekonomiki Oświaty w Myślenicach.

W sprawach związanych z ochroną danych osobowych należy kontaktować się z Panem  Krzysztofem Dybłem ,Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Zespole Ekonomiki Oświaty ,e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga od 1 września zmiana indywidualnych rachunków bankowych do wpłat za żywienie dzieci.

Prawidłowy numer do wpłaty w programie Wolters  Kluwer  za  dożywianie dziecka będzie można odebrać  w dniu 1 września przy zapisie dziecka na obiady u intendenta stołówki  od godziny 7-15.

Bardzo proszę nie dokonywać wpłat na stary numer rachunku VULCAN, ponieważ taka wpłata wpłynie na konto innego dziecka w nowym programie Wolter  Kluwer.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.